Przedstawiamy ofertę dobrowolnego ubezpieczenia dla naszych zawodników z Salosu od rocznika 2001 do 2013.

W dniach 15-17 września 2017 w Krakowie odbędą się Mistrzostwa Polski Salosów, w godzinach porannych rocznik 2002-2003 Grzegorza Strzelca wyruszy w podróż pod Wawel aby reprezentować nasz klub, ale także Dąbrowę Górniczą.

W najbliższych dniach zarząd naszego stowarzyszenia poinformuje o zmianie prezesa zarządu. Były prezes - ks. Jacek Garus z powodu wyjazdu poprosił o zwolnienie go z tej funkcji.

Księdzu Jackowi bardzo dziękujemy za dwuletnią współpracę i życzymy dalszych sukcesów.

Odpowiadając na sugestie rodziców naszych zawodników tworzymy osobne podstrony dla każdej drużyny. Znajdować się na nich będą wszystkie sprawy dotyczące organizacji treningów oraz meczów ligowych, a także innych wydarzeń.

Wszyscy zawodnicy z rocznika 2009 oraz 2008, którzy jeszcze nie wykonali badań lekarskich, zobowiązani są stawić się u lekarza klubowego w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 w Domu Młodzieżowym, ul. 1 Maja 64 Dąbrowa Górnicza.

Zawodnicy muszą posiadać aktualne badania krew, mocz, EKG.

Pamiętajcie o badaniach za pół ceny dla naszych zawodników

Przedstawiamy ogólny plan treningów na wrzesień 2017 dla drużyn Skrzatów, Żaków, Orlików i Młodzik Młodszy. O ewentualnych zmianach na bieżąco poinformują Was trenerzy.